Žaislai berniukams ir mergaitėms

Dovanoti žaislus vaikams – tikras malonumas, nes tik vaikai jaučiasi išties laimingi, gavę dovaną. Įvairiausių dovanų ir žaislų galima įsigyti ir parduotuvėje https://www.b-a.eu/, kurioje yra itin platus pasirinkimas įvairiausių žaislų. Žaislai gali būti skirstomi į kategorijas pagal tai, kokio tipo tai žaislai, ką jie daro (pvz., lėlės, minkšti žaislai, traukiniai ir pan.), ir pagal tai, kam jie skirti. Išskiriamos tam tikros vaikų amžiaus grupės, ir tai labai svarbu, nes maži vaikai negali naudoti vyresnių vaikų žaislų, kurie jiems gali būti pavojingi. Tačiau taip pat mūsų visuomenėje vis dar yra ir kitoks skirstymas vaikiškų žaislų – pagal tai, ar dovaną gaus berniukas, ar mergaitė.

Žaislai berniukams

Pasirinkti iš žaislų berniukams interneto parduotuvėje sektoriaus nebus lengva – pasirinkimas nemažas. Tad vėlgi, reikėtų rinktis galvojant pirmiausia apie vaiko amžių. Negalima pirkti mažam vaikui vyresnio vaiko žaislo, kuris galbūt turi aštrių, smulkių detalių. Kūdikiai viską kišą į burną, todėl prarijus detalę gali kilti bėdų. Berniukams patiks įvairias technikos priemones imituojantys žaislai iš b-a parduotuvės. Tai galės būti mašinos, mašinėlės, modeliukai, traukiniai, statybiniai kranai, traktoriai, lenktyninės formulės, motociklai ir kt. Vienos auto priemonės bus kaip modeliai, kitos turės įvairias valdymo sistemas, leidžiančias kur kas lengviau suvaldyti pasirinktą mašinėlę. Gali būti ir su distanciniais pultais – o tai veikiausiai jau yra kiekvieno berniuko svajonė. Taip pat berniukams (kaip ir mergaitėms) galima dovanoti įvairius konstruktorius, loginius žaidimus. Kai kurie fantastiniai herojai iš kompiuterinių žaidimų arba iš animacinių filmų taip pat bus labai „berniukiški“ – tai dažniausiai bus kovotojai, monstrai, didvyriai. Pavyzdžiui, žaislas Mattel Max Steel Turbo Battles MAX STEEL. Ieškant kažko tikrai kūrybingo, galima nupirkti vaikišką darbastalį su netikrais įrankiais. Tuomet vaikas galės žaisti, kad yra meistras ir kažką įdomaus daryti, konstruoti.

Žaislai mergaitėms

Mergaitiškais žaislais paprastai laikomi su motinyste, virtuve, stiliumi siejami žaislai. Tad mergaitiškų kategorijų žaislų skyriuje bus galima rasti pačių įvairiausių lėlių, barbių, lėlių kolekcijų ir priedų tų lėlių gyvenimui. Jų namų, gražių stalų, daiktų, kurie galbūt būtų reikalingi lėlės gyvenime. Mergaitės dažnai turi savo superherojas. Dabar vis dar madingi My Little Pony ir Frozen šalies elementai. Tad žaislai, kurie gaminami pagal šiuos herojus, yra labai populiarūs. Jeigu jūsų mergaitė taip pat mėgsta šiuos herojus, nupirkite bent jau lėlę Elsą. Kokie yra brangiausi žaislai šioje elektroninėje parduotuvėje, skirti mergaitėms? Pasirinkus prekių filtravimą pagal kainą, matysime, kad brangiausia yra Barbie svajonių namai, Smoby vaikiška virtuvėlė, žaidimų rinkiniai Monster Hight ir kiti dideli žaislai su daug detalių. Tačiau tokia vaikiška virtuvėlė ar visas namas – itin daug džiaugsmo suteikiantys ir nepaprastai vaizduotę ugdantys žaislai. Daugiau nieko nereikia, kad galėtum įsivaizduoti, jog turi savo namus ir virtuvę.

Universalūs žaislai

Išties, visi žaislai iš mergaitiškų ir berniukiškų žaislų skyriaus gali būti taikomi abiem lytims, tačiau dažniausiai yra pasirenkama taip, kaip skirstoma parduotuvėje. Visgi, be šių žaislų visiems vaikams galima dovanoti dviračius, aitvarus, meškiukus, flomasterius ir daug kitų šaunių žaislų bei daiktų.

Palikite atsiliepimą