Gyvenimas po pilvo plastikos operacijos

Kai Monikai buvo atlikta pilvo plastika (apie tokias procedūras galima paskaityti čia: www.plastikoschirurgai.lt/pilvo-sienos-plastika), jos būklė buvo visai kitokia nei prieš operaciją. Tačiau sveikimas ir gijimas vyko greitai, todėl nereikėjo ilgai laukti, kol sveikata pagerėjo. Dalijamės jos pasakojimu.

Pirma diena

Narkozė man buvo suteikta pirmą kartą, todėl nežinojau, kad iš jos bus taip sunku prabusti. Kaip tomis blogomis naktimis, kai sapnuoji baisų sapną ir negali prabusti. Aišku, kai jau išsibudinau, vis tiek visą dieną buvau apsimiegojusi. Skausmą pilvo srityje jaučiau, bet ne tokį ir didelį. Atvirai pasakius, yra tekę ir didesnių iškęsti per savo moteriškas dienas. Tačiau pajudėti net nesinorėjo – atrodė, kad pilvas ten bet kada gali išeiti iš siūlių. Pirmą dieną apžiūrėjo gydytojai, šiek tiek pamiegojau ir viskas taip ir baigėsi, vėl atėjo naktis ir miegojau toliau.

Antra diena

Antrą dieną jau savarankiškai ėjau į tualetą, nors ir labai skausmingai. Gal ne kiek skausmingai, kiek su didele baime. Supratau, kad pilvo plastika atlikta tikrai subtiliai, paliekant kuo mažiau randų, tačiau vis tiek būdavo silpna vien pagalvojus, kad kažkas pjaustė pilvą.

Po savaitės

Praėjus savaitei jau vaikščiojau po namus, nebijodama į rankas paimti ir puodelį arbatos. Pleistrai buvo užklijuoti, žaizda gijo. Šiek tiek skaudėjo, tačiau ne kažką labiau negu esant kokiam įprastam sužeidimui. Taigi, sveikau ir nieko nedirbau. Pasidariau visai geras atostogas, galiu pasakyti. Kelias knygas perskaičiau, bet daugiausiai žiūrėjau filmų, nes tam iš viso nereikia pastangų.

Po dviejų savaičių

Jau buvo mažesnių pjūvių išimti siūlai ir sėkmingai sau pradėjau eiti į darbą. Stengiausi dar atsargiai viską daryti, bet norėjosi grįžti į ritmą tiesiog tam, kad pagaliau galėčiau normaliai gyventi ir mažiau dėmesio kreipti į tą pilvą.

Po mėnesio

Praėjus mėnesiui jau matosi, kad buvo atlikta plastinė chirurgija ir pilvas atrodo tikrai labai gražiai. Tik matosi dar kai kur tie dūriai, siūlės, tie pjūviai. Čia vėl reikės vėliau grįžti pas plastikos chirurgus ir tartis dėl randų šalinimo.

Po dviejų mėnesių

Štai tiek laiko reikia, kad dingtų visiškai visos mėlynės, kraujosrūvos, randai, siūlės. Dabar pilvas jau atrodo kaip paveikslėlyje, ir aš negaliu atsidžiaugti, kad pagaliau atlikau šią procedūrą. Juk ligi tol pilvas po tų visų gimdymų atrodė tikrai baisiai. Dabar galiu ir būti mama, ir turėti puikų pilvą.

Palikite atsiliepimą