Geriausi langų kainų nustatymo metodai

Kokybė labai skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo.

Atidarytas langasVienas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia žinoti perkant naujus langus, yra tai, kad gaminio kokybė labai skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo. Kai kurios bendrovės naudoja kuo pigesnes medžiagas, o kitos taiko aukštesnius meistriškumo ir medžiagų standartus, todėl langai yra daug geresni. Deja, dabartinės daugelio šalių taisyklės nereikalauja, kad langų gamintojai atskleistų tikslias naudojamų medžiagų specifikacijas, todėl labai sunku gauti tikslią informaciją. Norėdami geriau įsivaizduoti įvairių prekės ženklų langų kokybę, peržiūrėkite atsiliepimus patikimose interneto svetainėse. Perskaitę keletą atsiliepimų, greitai pastebėsite, kad langų kokybė labai skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo. Bet kuriais metais nedidelė dalis langų gamintojų pagamina langus, kurie atitinka arba viršija pramonės nustatytus standartus. Likusieji gamina standartų neatitinkančius langus, kurie tarnauja ne taip ilgai ir kainuoja daug pigiau. Problema ta, kad neprofesionalui dažnai labai sunku atskirti gerus langus nuo blogų. Kad būtų lengviau orientuotis painiame langų specifikacijų pasaulyje ir priimti pagrįstą sprendimą, pateikiame keletą patarimų. Langų kainos skaičiuoklė ir kainuoja langai?

Net brangiausi langai nėra ilgaamžiai.

Vienas didžiausių vinilinių langų privalumų yra tas, kad juos galima lengvai pakeisti, jei jie sugenda. Kitaip yra su mediniais langais, kurie gali tarnauti dešimtmečius, tačiau tik tuo atveju, jei yra tinkamai prižiūrimi. Nors tikslią bet kurio konkretaus medinių langų modelio gyvavimo trukmę sunku nustatyti, dauguma gamintojų suteikia bendrą maždaug 15 metų rėmo garantiją. Tai reiškia, kad tam tikru metu per šį laikotarpį net ir brangiausius medinius langus reikės pakeisti. Daugeliu atvejų taip pat teks sumokėti už visą keitimo procesą, kuris gali kainuoti kelis tūkstančius dolerių. Pastaraisiais metais išpopuliarėję viniliniai langai yra daug brangesni už medinius langus. Tačiau jie dažnai yra tik šiek tiek patvaresni. Daugeliu atvejų vinilinius langus reikės keisti kas 15-20 metų, o tai reiškia, kad ilgainiui jie kainuoja tiek pat, kiek ir mediniai langai.

Svarbiausias veiksnys perkant langus yra ne U vertė, o šiluminis efektyvumas.

U vertė – tai terminas, naudojamas tam tikro lango šilumos laidumui matuoti. Dažnai tai pirmas dalykas, į kurį žmonės atkreipia dėmesį lygindami skirtingų tipų langus, ir dažnai pateikiamas kaip pagrindinis veiksnys lyginant langus. Problema ta, kad U vertė parodo tik tai, kaip gerai tam tikras langas pasipriešina šilumos srautui, o ne tai, kaip gerai perduoda šilumą. Galbūt esate girdėję, kad geros kokybės langų U vertė yra apie 0,8, o prastesnės kokybės langų šilumos laidumo koeficientas yra 1,0. Galbūt nežinojote, kad langai, kurių šilumos laidumo koeficientas yra 1,0, vis tiek praleidžia tokį patį šilumos kiekį, tik ne taip efektyviai.

Palikite atsiliepimą