Kam neatsispiriate pirkdami internetu?

Užsukę į Pigu Latvia pamatysite panašią versiją ir į lietuvišką. Pasiūlymai galbūt suvilios jus ir ten. Jeigu pasikalbėtumėte su tais, kas turi visą lankomumo statistiką, galbūt net galėtumėte daryti kokias nors išvadas apie tai, kam žmonės neatsispiria ir nusiperka neplanuotai. Štai keleto vartotojų anoniminiai atsakymai apie tai, ką jie kartais neatsispyrę nusiperka interneto parduotuvėse.

Pigiausiai prekei kategorijoje

Kaip teigia Lena, ji kartais Pigu Latvia arba kitokiose interneto parduotuvėse leidžia sau smulkmę nusipirkti tiesiog dėl malonumo. „Niekada ant savęs nepykstu už tokį elgesį, kad nusiperku kažką. Man daug liūdniau, kai parduotuvėje gaila 5 eurų naujiems marškinėliams, o nuėjus į piceriją net nedvejodama galiu išleisti 10 eurų ir dėl to nesigailėti. Nors jokio daikto neturiu, išleidau pinigus malonumui, ir dar kalorijų nereikalingų iš nesveiko maisto prisirinkau. Tad nusipirkti kažką iš interneto parduotuvės dėl malonumo aš sau leidžiu ir dėl to nesigraužiu. Kai jaučiu tam tikrą stresą, leidžiu sau nueiti į interneto parduotuvę ir dominančioje kategorijoje pasižiūrėti pačias pigiausias prekes. Prieš tai jas ir išrikiuoju taip, kad rikiuotųsi nuo pigiausių. Tai gali būti bet kokia kategorija. Drabužiai, maisto papildai, papuošalai, kosmetika, kažkas namams ar sodui – jokio skirtumo. Tada pamatau pigiausias prekes po kelis eurus ir nusiperku ką nors, kas man būtų visai reikalinga. Tada jaučiu kažkokį pasitenkinimą“, – sako Lena.

Suknelėms

Amanda teigia, kad turi silpnybę suknelėms iš interneto parduotuvės. „Kai labai daug turiu darbų, ieškau būdų atsipalaiduoti. Visi tik ir kalba apie tai, kad reikia būtinai eiti šalin nuo kompiuterio, pakvėpuoti grynu oru, pasigrožėti piktžolėmis lauke ir pan. Bet, žinokite, aš geriau žinau, kas man geriausia. Ir jeigu man geriausia yra nueiti į Pigu Latvia ir nusipirkti ten naują suknelę, tai aš taip ir darau. Jeigu pavyksta pigiai rasti tikrai gerą, tai tiesiog jaučiuosi kaip iškovojusi taurę ir medalį. Tada kimbu į darbus po tokios pertraukėlės su visa jėga ir pasirengimu dirbti iš peties. Juk turiu siekti geresnių rezultatų – ką tik išleidau dalį būsimo atlyginimo“, – sako moteris.

Namų dekoro priemonėms

Julija sako neatsispirianti namų dekoro priemonėms. „Man patinka mano namai ir patinka juos gražinti. Todėl niekada negaila, kai galiu nusipirkti kažko namų dekoravimui. Ar tai būtų nauji dažai, su kuriais kažką perdažyčiau. Ar koks paveikslas, ar žvakidė. Internete išsirinkti lengva, kartais tikrai tiesiog neatsispiriu. Vaikai kritikuoja ir juokiasi, kad mano namai jau panašūs į sandėlį, kiek juose visko daug, tačiau aš manau, kad dar tikrai ne per daug, ir dar yra daug dalykų, kurių būtų galima namuose pridėti“, – sako moteris.

Vienas atsiliepimas apie “Kam neatsispiriate pirkdami internetu?

Palikite atsiliepimą