Kokią stogo dangą pasirinkti?

Įmonė Kreiner.lt, dirbanti visoje Lietuvoje, teikia lietaus sistemų, ilgaamžių ir kokybiškų stogo dangų ir kitų statybinių medžiagų pardavimo paslaugas. Įmonė konsultuoja visais iškilusiais klausimais, prekėms bei paslaugoms teikia garantiją, o klientus džiugina profesionaliu aptarnavimu ir meistriškai atliktomis paslaugomis.

Jeigu perkate arba nusprendėte renovuoti namo stogą – pasikonsultuokite su specialistais, kurie jums padės išsirinkti tinkamiausią ir ilgaamžiškiausią namo stogo dangą. Stogas ne tik apsaugo nuo aplinkos veiksnių kaip lietus, sniegas ir pan., bet ir yra svarbus kitoms namo dalims bei atlieka estetinę funkciją. Įmonė siūlo įvairių gamintojų, skirtingų skardos padengimų, spalvų bei raštų stogo dangas. Vieni populiariausių stogo dangos pasirinkimų – plieninė stogo danga. Jai galima suteikti norimą formą, o montavimo darbai nepasižymi dideliu sudėtingumu. Plieninė stogo danga yra ilgaamžė, prižiūrima sutampa su žmogaus gyvenimo trukme.

Skaityti toliau

Dėl vairavimo klaidų samdo advokatus

Nors civilinis privalomas automobilio draudimas po eismo įvykio privalo atlyginti padarytą žalą, tačiau kartais tam, kad sudėtingi eismo atvejai būtų išspręsti, reikalinga net advokatai. Galima prieiti net prie labai sudėtingų bylų, kurios tęstųsi metų metus. Šį katą pasakojame apie Marijos (vardas pakeistas) atvejį, kai jai auto įvykis apvertė gyvenimą, ir dėl nuostolių atlyginimo buvo reikalingos ne tik rimtos teisininkų konsultacijos, bet ir dideli teismai.

Eismo įvykis

Kaip sako Marija, eismo įvykis buvo tiesiog atsitiktinumas, kuris galėjo atsitikti ir bet kam kitam, bet kur kitur. „Tuometu aš tiesiog vairavau namo vakare, žiemą. Gyvenau Vokietijoje, ir ten nors ir yra gerai išvystytas viešasis transportas, bet taip pat labai norisi ir pakeliauti pačiai su savo automobiliu. Kadangi esu gera vairuotoja, tai turbūt net ir Anglijoje galėčiau gerai vairuoti į tą priešingą pusę, man tai nekelia jokių sunkumų. Taigi, važiavau iš didesnio miesto, kur buvau apsipirkusi prekybos centre, su pilna bagažine maisto, ir pakeliui nutiko baisiausias dalykas mano gyvenime. Iš priekio staiga pamačiau šviesas ir supratau, kad dabar jau gal viskas. Kitas momentas buvo, kai aš atsibudau ligoninėje ir nesupratau, kas nutiko. Argi ne įdomu, kad kai žmogaus sąmonė atsijungia, gali nutikti begalės dalykų, ir tu nieko nesuprasi? Pas mane jau buvo atvykę iš Lietuvos vaikai, nes mane ilgai operavo, paskui aš po narkozės ilgai neatsibudau. Žodžiu, po to lemtingo susidūrimo praėjo daug laiko – beveik dvi paros, kai aš atplėšiau akis. Kas nutiko? Iš priekio atvažiavo girtas vairuotojas, išlėkęs į priešingą kelio juostą, ir suknežino mano mašiną ir mane“, – skaudų įvykį pamena moteris.

Teisiniai procesai

Skaityti toliau