Senos mašinos tvarkymas

Su sena mašina visada daugiau vargo negu su bet kokia kita. Norite seną mašiną sutvarkyti ir praeiti technikinę? Teks nemažai laiko praleisti naršant www.automobiliudalys24.lt ir ieškant tinkamų auto detalių, teks konsultuotis su meistrais, teks sukti galvą, ar pavyks praeiti „ne per blatą“ per techninę apžiūrą. Tačiau, kai stengiesi, viskas į manoma.

Vizualinis įspūdis

Pirmiausia, ruošiant seną mašiną techninei apžiūrai, verta patobulinti jos išvaizdą. Čia jums nereikės tikriausiai kažkokių auto dalių, tačiau turėsite pasidarbuoti su kibirėliu dažų. Senų mašinų išvaizda iškart išduoda apie sunkias žiemas, praleistas lauke, ir apie niekada nevykdytą restauravimą. Apačia būna surūdijusi. Taigi, sparnus ir kėbulą tenka padažyti ant rūdžių su automobilio dažais, na o tas vietas, kurios jau yra po pačia automobilio apačia, tenka dažyti su specialiais bitumo tepalais, nes jie taip pat puikiai paslepia rūdis. Apžiūros metu juk niekas jūsų mašinos nekrapštys – bus iškart aišku, ar surūdijusi, ar ne. Niekas netikrins, ar nenusikrapšto bitumas, ir ar po apačia nėra rūdžių. Jeigu paliksite šias bėdas nesutvarkytas – nepraeis mašina net per pažįstamus kontrolėje, ji iškart nebus praleidžiama.

StabdžiaiJeigu yra problemų su stabdžių kaladėlėmis, tai šios auto dalies jums keitimui reikėtų ieškoti ne tik dėl techninės apžiūros, bet ir dėl jūsų pačių. Tikrai labai blogai, kai streikuoja stabdžiai, nes tai jus gali nuvesti į baisias avarines situacijas. Taigi, stenkitės sutvarkyti stabdžius arba pirkti naują šią auto dalį, ir pamatysite, kad važiavimas iš karto tapo ne toks mirtinai pavojingas. O ir per kontrolę praeisite su sena mašina, bet naujais stabdžiais.

Ratai

Aišku, ratus reikia prižiūrėti visada. Jeigu kas nors negerai, keisti juos. Ar ratlankius, ar ašis, ar padangas. Padangos visada turi būti nepritaikytos visiems orams, o gale turite vežiotis atsarginį automobilio ratą. Taip pat rekomenduojama prieš techninę apžiūrą atlikti ratų suvedimą ir tada paaiškės, ar gerai važiuoja automobilis, ar dėl to taip pat savęs nestatote į pavojų.

Variklis

Jeigu variklis dažnai užkala, jeigu liejasi per kraštus tepalai arba jų greitai nebelieka, jeigu variklis labai keista – tada jums teks priimti rimtą sprendimą. Keisti labai senos mašinos variklį gali finansiškai būti tolygu tiesiog įsigyti kitą mašiną. Tačiau, jeigu jūs vis dar norite važinėti su savo sena miela mašina, tuomet pirkite naują variklį.

Palikite atsiliepimą