Lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai – tai puiki galimybė eksterjerui suteikti jaukumo, žavesio. Jie leidžia savo kiemu naudotis ir vėlų vakarą bei naktį, besimėgaujant visiška ramybe ir neaprėpiama dangaus begalybe. Be to, lauko šviestuvai užtikrina didesnį saugumą, taip geriau matote, ar apie jūsų namus nesisukioja įtartini asmenys. Ką vertėtų žinoti, jei norite įsirengti lauko šviestuvus?

Apšvietimo būdai

Visų pirma, lauko šviestuvai turi būti montuojami prie pat durų, kad galėtumėte sutikti svečius ir aiškiai matyti jų veidus. Galite rinktis žibintų tipo šviestuvus, kurie iš tolo rodys kelią jūsų durų link. Jei turite lauko terasą, joje tiks ilgi, pakabinami šviestuvai. Geriausia kabinti didesnį kiekį mažų lempučių, kurios atrodys tarsi nedideli žėručiai, skleidžiantys malonią, jaukią šviesą. Jei jūsų kiemas itin didelis, praktiškiausi bus didžiuliai, pastatomi lauko šviestuvai, kurios geriausia įmontuoti visuose keturiuose kiemo kampuose. Čia pasitarnaus ilgo veikimo, energiją taupančios lemputės, kurios švies kiekvieną naktį.

Garažo apšvietimas

Kadangi garažas – dažnai naudojama erdvė, jam reikalingi ypatingi lauko šviestuvai. Šiuolaikinės technologijos leidžia įmontuoti šviesos jutiklius, kurie padėtų tausoti energijos išteklius ir įsijungtų tik prisiartinus prie patalpos. Taip išvengsite bereikalingo apšvietimo ir jums nereikės jokių specialių valdymo pultelių, kuriais reguliuotumėte šviesą – ji reaguos tik į judesį ir artėjantį šešėlį.

Takeliai ir įvažiavimas

Jei jums priklauso pakankamai didelis kiemas, turintis ne vieną įvažiavimą, derėtų pasirūpinti, kad jie būtų aiškiai matomi bet kuriuo paros metu. Galite rinktis žemo lygio kelio apšvietimus, kurie įmontuoti į grindinį, arba įprastus stulpelius, šviesą skleidžiančius iš viršaus į apačią.

Dekoratyviniai lauko šviestuvai

Jei turite terasą, joje galite sukurti be galo romantišką aplinką ir šią zoną naudoti ilgiems pasisėdėjimams bei vakarienėms švelnioje prieblandoje. Tam idealiausiai tiks dekoratyviniai lauko šviestuvai, kurių paskirtis – ne viso kiemo, o tik tam tikrų objektų apšvietimas. Juos galite įmontuoti medžiuose, ant šakų, šalia suolų ar tiesiog sienose – svarbu, kad jų forma pernelyg nekristų į akis ir taptų tik puikiu fonu, padedančiu sukurti atitinkamą atmosferą.

Palikite atsiliepimą