Santechniko paslaugų gausa

Dažnai santechniko darbas mums asocijuojasi su kanalizacijos valymo darbais, tačiau ar tikrai žinome kokiais dar atvejais galime kreiptis į šį specialistą? Santechnikas yra kur kas daugiau nei kanalizacijos valytojas ir jo darbas apima įviarius montavimo ir remonto darbus, todėl dažnai prireikus radiatorių ar net šildomų grindų paslaugų nustembame, kad šio darbo imasi santechnikai. Norint supažindinti su šia profesija, apžvelgsime santchniko paslaugų gausą.

Nuo sanitarinių prietaisų iki šildymo sistemų

Visų pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad paslaugas, kurias vardinsime moka atlikti ne visi santechnikai. Kodėl taip sakome? Nes iš patirties žinome, kad mažesniuose miestuose ar kaimeliuose didžioji dalis santechnikų yra savamoksliai mėgėjai, todėl dažnai jiems trūksta žinių moderniausiuose darbuose. Kalbėsime apie profesionalius ir naujausių technologijų reikalaujančius darbus, kurie sugebės atlikti visi profesionalūs santechnikai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar kitų didžiųjų miestų specialistai.

Taigi, geriausiai mums žinomos santechniko paslaugos tai gyvatukų, kriauklių, skalbimo mašinų, tualetų, dušo kabinų ir vonių montavimas ir remontas, kanalizacijos valymas, nuotekų valymo įrenginių montavimas, vandentiekio bei kanalizacijos vamzdžių keitimas. Tačiau ar žinojote, jog santechnikas teikia ir kur kas sudėtingesnes paslaugas?

Nors buvome tikri, kad su šildymo sistemomis santechnikai neturi nieko bendro, tačiau šiandien profesionalūs santechnikai gali ne tik pakeisti ar įmontuoti radiatorius, tačiau ir užsiimti grindininio šildymo, kolektorių, katilinių bei boilerių montavimo darbais. Nebūtumėte pagalvoję, tiesa? Šių darbų kaina svyruoja nuo 35 iki keletos šimtų eurų, priklausimai nuo darbo sudėtingumo ir dydžio.

Dar viena santechniko paslauga, kuri privertė nustebti ir mus – tai vėdinimo sistemų įrengimas nuosavuose namuose. Tai gali atlikti ne kiekvienas santechnikas, mat šis darbas reikalauja specialių žinių ir mokymų. Šios paslaugos kaina gali svyruoti nuo 300 iki 600 eurų.

Ypatingai naudingos santechnikų paslaugoms ir architektams, namų projektuotojams ir žmonėms, kurie planuoja statyti savo nuosavus namus. Santechnikai teikia ne tik konsultacijas įvairiais įrengimo klausimais, tačiau ir gali parengti sąmatas, padėsiančias teisingai įrengti savo naujus namus. Santechniko konsultacijos kaina prasideda nuo 12 eurų, o sąmatos parengimas svyruoja nuo 20 iki 200 eurų.

Palikite atsiliepimą