Keisti kroviniai priekabose

Važiuodami ilgus maršrutus galime matyti kartais ir transporto priemones, už kurių rieda dviases priekabos. Įprasta priekaboje matyti vežamą kurą, lentas, statybines medžiagas. Tačiau kartais dviases priekabos arba kitokios priekabų rūšys gali gabenti ir kažką, į ką labai norėsis žiūrėti, tiesiog negalėsite atitraukti akių. Kokie tai dalykai?

Gyvūnai

Kesita, kai stovėdami kamštyje transporto, pamatome, kad kažkas šone labai smalsiai dairosi ir uosto orą. Tai – gyvūnai priekaboje. Gali būti gabenami arkliai į varžybas ar perkeliami į fermą. Jų vežamų gaila mažiausiai, nes labiau tikėtina, kad jie nebus iškart paskersti ir suėsti. Dar įdomiau, kai vežamas koks nors egzotiškas gyvūnas, tarkime, žirafa. Lietuvoje pamatyti tokį vaizdą būtų labai sunku, nebent tai būtų zoologijos sodo arba cirko artistų priekaba. Tiesa, cirko artistų priekabose išties galima pamatyti dramblį ar raganosį, ar kokį elninį gyvūną. O štai užsienyje, pietų šalyse, iš tiesų galima kartais matyti priekaboje – aptvare vežamas žirafas. Lietuvoje dar galima pastebėti priekabas su karvėmis, avimis, ožkomis. Gali būti, kad gyvuliai vežami parduoti, arba, blogesnis variantas – paskersti.

Muzikos instrumentai

Jeigu pamatėme priekabą su labai daug ir didelių muzikos instrumentų, iškart paima smalsumas. Kur keliauja šis didelis fortepijonas, o kieno čia kontra bosas? Kai kurie muzikos instrumentai tokie dideli, kad į paprastą mikroautobusą ar kažkur kitur jų nesutalpinsi ir tenka nuomotis specialią priekabą bei su ja gabenti šiuos stambius ir skambius daiktus. Gali būti, kad tai grupės, koncertuojančios kažkur, priekaba. O gal tų, kas perka arba parduoda atitinkamą instrumentą. O gal kas nors tiesiog persikrausto į naujus namus, ir ten važiuoja ir jų mylimas fortepijonas.

Maži pastatai

Vasarą galime kartais ir pamatyti šypseną keliančių mažų namelių priekabose. Tai gali būti prekybiniai kioskai, išvežami kažkur. Arba nedidelės medinės į namukus panašios pavėsinės, kurios vyksta ieškoti naujos vietos. Taip pat gali važiuoti ir miniatiūriniai sodo nameliai. Didesnė priekaba gali vežti net ir metalinį garažą, prireikus jį perkelti iš vienos vietos į kitą.

Palikite atsiliepimą