Ką pasiimti į vaikišką vežimėlį

Vaikiški vezimeliai – tai ne tik transporto priemonė gabenti vaikui. Tai ir patogus būdas vežiotis visus daiktus, kurių prireiks, vežantis vaiką. Vadinasi, jums nereikės neštis kuprinės su daiktais, varginti pečių. Šiuolaikiniai vežimėliai taip sukurti, kad jie turi specialią vietą, kur galima susidėti viską, ko prireikia.

Užklotai

Pirmiausia mūsų turimi vezimeliai turėtų vežiotis užklotus, nes vaikams būna šalta. Labai paprastas dalykas. Jeigu šalčiau, užklotai bus šiltesni. Jeigu šilčiau, jie bus šiltesni. Jeigu lyja – tai ir kas nors neperšlampamo atsiras.

Sauskelnės

Taip pat vezimeliai gali vežti nemažą sauskelnių kiekį. Jos nieko nesveria, bet užima vietą, patogiausia vežiotis gamintojo krepšyje, nes jis geriausiai jas būna suspaudęs. O sauskelnių vaikams reikia nuolat, ypač, jeigu jie labai maži. Net ir važinėjant trumpame pasivažinėjime po rajoną, jų gali vis tiek prireikti.

Apsaugos nuo lietaus

Priklausomai nuo vežimėlio tipo apsaugos nuo lietaus gali prireikti specialios, o ne integruotos į patį vežimėlį. Ji gali būti reikalinga, kada norime, kad vežimėlis nebūtų nė kiek peršlaptas. Tokius vežimėlio nuo lietaus gaubtus galima pirkti iškart kartu su vežimėliu, arba pasigaminti juos atskirai, improvizuojant.

Mityba

Žinoma, gali tekti paimti ir maisto kūdikiui. Tai įprasti mišinėliai ir kiti dalykai, kuriuos vaikas valgo. Reikia paimti ir vandens. Jeigu ruošiatės ilgesniam pasivažinėjimui po parką, pasiimkite ir sau kokį vaisių. Juk ir pati ar pats galite išalkti, o gamtoje, šviečiant saulei, labai malonu būtų prisėsti ant suolelio ir užkąsti.

Žaislai

Vieniems vaikams žaislų net nereikia – jie dairosi, domisi aplinka ir jiems to pakanka. Laimė tokiems tėvams, nes patenkinti vaikų poreikius tuomet yra daug lengviau. Tačiau kiti vaikai kaip tik yra „sunkensi“, ir su jais kyla daugiau vargų. Tada reikia ir stengtis išlaikyti kūdikio dėmesį, duoti jam specialių žaislų. Dėl to galima juos vežtis vežimėlyje. Kadangi tikrai nenorsite, kad jūsų vaikas vežime rėktų ir atkreiptų į save visų žmonių dėmesį, galite turėti specialių pasivažinėjimo žaislų. Kurie būtų tarsi tam tikras ritualas. Tai turi būti žaisliukai, kuriuos vaikas tikrai labai mėgsta ir jis juos gauna būtent tada, kai važiuojate pasivažinėti. Visi kiti daiktai, kuriuos įsidėsite į vežimėlį – priklausys nuo jūsų. Galima nusipirkti gražią užsegamą užtrauktuku dėžę ar plačią rankinę, kurią dėtumėte į vežimėlio apačią, pravartu, kad ji būtų neperšlampama – tada bus patogu viską ten vežiotis.

Vienas atsiliepimas apie “Ką pasiimti į vaikišką vežimėlį

  1. Geras vežimėlis labai svarbus tiek mamai, tiek vaikui. Labai svarbu, kad mažylis jaustųsi patogiai, galėtų minkštai ir gerai išsimiegoti pasivaikščiojimų metu. Taip pat labai svarbu talpus krepšys, kuriame reikia vežiotis higienos priemones, pleduką. Jeigu mažylis yra maitinamas krūtimi reikia nepamiršti maitinimo skraistės. Skraistė yra labai patogi, tačiau nebūtina, tačiau iš savos patriteis galiu pasakyti, kad man maitinti mažylį būdavo smagiau su skraiste.

Palikite atsiliepimą