Biuro namuose įrengimas: patarimai

Jeigu ant vieno svetainės stalo šviečia stalinė lempa, tinkanti ir biurui, tai dar nereiškia, kad jau įsirengėte namų biurą. Norint įrengti biuro aplinką namuose, reikia labiau pasistengti. Kita vertus, tai gali būti drauge ir labai malonu bei paprasta, jeigu žinai, ką darai.

Investuokite į apšvietimą

Pirmiausia jums tikrai reikėtų mąstyti taip, kad stalinė lempa visgi bus labai svarbus namų ofiso interjero sprendimas. Tai tas dalykas, į kurį investuoti tikrai verta. Reikėtų žiūrėti, kad stalinė darbo lempa gerai fiksuotųsi prie stalo ir taip jums leistų veikti stabiliai. Jeigu ji turi šviesos nukreipimo reguliavimą – irgi labai gerai. Ir taip pat ji turi galėti tikrai pakankamai apšviesti visą jūsų darbo erdvę. Dažnai biuruose būna ir pakankamai šviesos šaltinių lubose, todėl biuro lempa suteikia papildomą šviesą ant stalo. O namuose galbūt norėsite įsikurti tokioje poilsio zonoje, kurioje apšvietimo yra mažiau, todėl ir stalinė lempa turės nudirbti daugiau darbo. Nepagailėkite įsigyti gerą ir stiprią apšvietimo sprendimą, galbūt tai bus net dvi lempos. Taip pat neapsimeskite, kad namai yra biuras ir negadinkite interjero – rinkitės tokį šviestuvą, kuris tikrai tikrų jūsų namuose, juos tarsi pagražintų, o ne darkytų.

Investuokite į gerą kėdę

Dar vienas investicijų vertas projektas – tai labai geras krėslas, sėdėjimo kėdė. Turite sėdėti patogiai, tačiau ištiesta nugara. Mitas galvoti, kad geriausia darbo kėdė yra ant ratukų, besisukiojanti ir besivartanti, tarsi tai būtų atrakcionas. Geriausia kėdė yra ta, kuri gerai tinka prie jūsų stalo aukščio, kuri turi gana minkštas dalis, ir kuri leidžia stabiliai sėdėti. Todėl dažniausiai ta kėdė, kuri panaši į klasikinio valgomojo kėdes, ir yra puikiausiai tinkanti darbo kėdė.

Tinkama vieta namuose

Toliau – labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą savo biurui namuose. Kadangi tai nulems, ar ten išvis galėsite dirbti. Reikėtų rinktis tokią vietą, kurioje būtų mažiausiai judėjimo. Geriausia, jeigu galėtumėte turėti atskirą kambarį, uždaresnę erdvę. Galbūt manote, kad dirbsite ten tuomet, kai nieko nebus namuose, todėl jums viskas bus labai gerai ir svetainėje, ar virtuvėje. Tačiau mes manome, kad darbo erdvė turėtų būti aiškiai atribota, kad viskas, ką ten paliekate, ir liktų savo vietoje, kad ten kitu metu nešokinėtų vaikai ir pan. Nebūtinai viskas turi būti „kaip biure“, nepersistenkite, leiskite gyvuoti namų interjerui, tačiau erdvę parinkite tinkamą.

Vienas atsiliepimas apie “Biuro namuose įrengimas: patarimai

  1. net ir namuose įsirenginėjant prireikia visokių kanceliarijos priemonių. Kaip tik per karantiną įsirenginėjau mažą ofisiuką namuose, tai realiai nemažai naujų dalykų reikėjo pirkti. Pradedant nuo stalo ir kėdės, baigiant skaičiuotuvais, rašikliais ir kitomis smulkmenomis. Šioje situacijoje man padėjo eurobiuras.lt. Didelis pasirinkimas įvairių produktų, kurie praverčia tiek dirbant iš ofiso, tiek dirbant iš namų.

Palikite atsiliepimą