Kodėl vyrams reikia kvepintis?

Nors kvapas yra nematoma vyro stiliaus dalis, tačiau ji yra labai stipri ir galinga, galinti pakeisti reikalus iš esmės. Gautas komplimentas iš damos dėl to, jog skaniai kvepiate, neabejotinai pakeis jūsų dieną. Nors kvepalai vyrams atrodo kaip būtinas kiekvieno vyro kompanionas, tačiau ar žinojote, kad vos 20 procentų visų vyrų kvepalus naudoja kasdien? Ar bent įsivaizduojate, kiek daug jie praranda?

Tikriausiai pagrindinė priežastis, kodėl kvepalai vyrams yra naudojami ne visų stipriosios lyties atstovų, tai informacijos ir išprusimo trūkumas. Jei skaitote šį straipsnį, jūs jau darote teisingą žingsnį ir netrukus sužinosite, kodėl kvepalai vyrams yra tiesiog būtinas aksesuaras.

Kvepalai vyramsManau net neverta kalbėti apie tai, jog pasikvepinęs vyras visais atvejais bus daug patrauklesnis moterims. Daugelio moterų nuomone vyrai kurie gerai kvepia joms atrodo tvarkingesni, patrauklesni, perspektyvesni. Akivaizdu, jog jos bus labiau linkusios bendrauti su vyriškiu kuris patraukliai kvepia, nei su tuo, kuris atsiduoda prakaitu ar neskalbtais darbužiais. Net jei jūs esate vedęs arba turite merginą ir naujų santykių neieškote, skaniai kvepėti yra labai pravartu. Juk visada malonu sulaukti komplimento, tiesa? O kartais skanus kvapas gali nulemti ir pasisekimą darbo santykiuose, derybose, bendraujant su klientais ir pan.

Nereikėtų pamiršti, kad net ir turint žmoną ar merginą, gerai kvepėti taip pat yra labai geras ženklas. Patikti savo antrai pusei jau apmainius žiedus ir gyvenant kasdienį buitišką gyvenimą taip pat svarbu kaip ir per pirmąjį pasimatymą. Geri vyriški kvepalai gali būti paskatinimas vystyti šiltus ir artimus santykius, rodyti vienas kitam daugiau dėmesio.

Kaip skirstomi vyriški kvepalai?

Dabar, kai jau žinote, jog kvepalai vyrams iš tiesų yra reikalingi, galime apžvelgti tai, į kokias kategorijas jie yra skirstomi. Pačioje piramidės viršūnėje rasite aitrius kvapus – tai itin aromatingi ir aštrūs kvapai, tokie kaip citrusiniai vaisiai, levanda, žolė ir pan. Vidutinio intensyvumo kvepalai yra patys populiariausi, pritaikomi daugelyje situacijų, tačiau ir jų rūšių yra daugiausiai. Jiems priskiriami ir visi gėlių kvapai (jazminai, rožės), žalumynai (žolė, lapai), vaisiai (kriaušės, abrikosai) bei prieskoningi, pvz. cinamonas. Piramidės apačioje rasite itin sodrius ir „Sunkius“ kvapus, tokius kaip įvairių medžių kvapai ar balzamai, vanilė. Idealiu atveju savo namuose turėtumėte turėti bent po vienerius vyriškus kvepalus iš visų spektrų, tačiau jei to negalite sau leisti arba nenorite, rinkitės kvapus iš vidurinio spektro.

Palikite atsiliepimą