Kaip komplektuoti nestandartinius virtuvės baldus

Šiais laikais išsiskirti iš minios pasidarė ganėtinai sunku. Tas pats galioja ir šnekant apie baldus – visų mūsų namuose stovi standartiniai baldai iš didžiųjų prekybos centrų, kurie visi atrodo ganėtinai panašiai į vienas kitą ir kažkuo išsiskirti šioje vietoje yra tikrai sunku. Kaip bebūtų, išeitis visada yra, o šiuo atveju tai nestandartiniai virtuvės baldai. Be jokios abejonės, tokie baldai tikrai kainuos brangiau. Jų pagaminimo taip pat greičiausiai teks laukti ilgiau. Viską suderinti ir suruošti taip pat bus sudėtingiau. Tad ar verta taip aukotis? Tikrai taip.

Nestandartiniai virtuvės baldai suteikia jums laisvę. Tai reiškia, jog ne jūs turėsite prisitaikyti prie to, kaip kažkas sugalvojo suprojektuoti baldus ir juos naudoti, tačiau įgyvendinsite savo idėjas ir baldus naudosite taip, kaip visada įsivaizdavote būtent jūs. Tačiau ką reikia žinoti prieš užsisakinėjant tokį baldų komplektą?

BaldaiNa, visų pirma, reikėtų gerai išsimatuoti savo virtuvės erdvę. Tik žinodami tikslius išmatavimus galėsite planuoti kokių baldų jums reikia. Jei nesijaučiate pakankamai kompetentingas tai padaryti, šį darbą galite patikėti ir profesionalams. Tuomet jums reikės išsirinkti medžiagas, iš kurių bus pagaminti jūsų nestandartiniai virtuvės baldai. Nuo to didžiąja dalimi priklausys ir jų kaina. Jei rinksitės tikrą medį, kaina automatiškai bus didesnė nei gaminant juos iš plokščių, tačiau tuo pačiu gausite ir ilgaamžiškesnį bei geriau atrodantį produktą.

Bene svarbiausias dalykas dėl kurio reikia apsispręsti – kiek ir kokių baldų jums reikia. Žinoma, aktualiausia yra spintelės. nors šiais laikais ypač madingas minimalizmas, tačiau virtuvėje jo susikurti dažnai nepavyksta. Žinoma, jei namie jūs beveik negaminate ir visuomet valgote restoranuose, tuomet ir poreikio spintelėms tikriausiai nėra. Tačiau jei jūs mėgstate gaminti namuose ir tam turite įvairiausių įrankių, tuomet jums reikia tikrai daug spintelių. Prisiminkite, jog ateityje tų įrankių tik daugės, todėl planuokite į priekį ir sukurkite jiems reikalingą erdvę jau dabar.

Nestandartiniai virtuvės baldai gali būti pagaminti įvairiomis formomis ir stiliais, todėl prieš juos užsakinėjant rekomenduojama pasitarti su profesionaliu interjero dizaineriu. Geriausia būtų parodyti savo namų interjerą, tuomet specialistas galėtų priderinti geriausiai tinkančią stilistiką. Žinoma, jei visus savo namus projektavotės ir įsirenginėjote patys, be jokios pagalbos iš dizainerių, tuomet tikriausiai ir su virtuvės baldais pavyks susitvarkyti patiems. Svarbiausia, jog jie būtų jaukūs ir funkcionalūs, skatintų jus leisti kuo daugiau laiko virtuvėje.

Palikite atsiliepimą