Kodėl svarbu sveiki stabdžiai?

Kodėl jūsų automobilio stabdžiai būtinai turi dirbti kuo geriau? Apie stabdžius galite skaityti meistrų puslapiuose: http://www.vaziuokle.lt/serviso-paslaugos/stabdziu-sistemos-remontas/. Stabdymo sistemos remontas gali išgelbėti jūsų ar kitų kelio dalyvių gyvybę, o taip pat užtikrinti komfortą ir pasitikėjimą savo automobiliu.

Avarijos mieste

Pasivažinėkite piko metu po Vilnių ir pamatysite, kad čia reikia ne tik puikiai veikiančios stabdymo sistemos, bet ir vaizdo registratoriaus. Nori nenori, būsi priverstas paklusti tvarkai važiuoti greičiau negu nustato KET, taip pat važiuoti taip, kad nuolat teks stabdyti, nes kažkas priekyje vis bandys sukelti avarines situacijas. Tad avarijos mieste gali būti tikrai labai pavojingos, todėl reikia turėti techniškai tvarkingas mašinas. Galbūt avarijose mieste mažiau žmonių žūva, tačiau jums užblokavus kelią su savo avarine situacija, ant jūsų prakeiksmus lies šimtai vairuotojų, kažkur dėl to susigrūdusių į spūstis. Norite to išvengti? Tvarkykite važiuoklę, stabdžius, būkite tikri, kad mašina veiks tikrai nepriekaištingai.

Avarijos užmiestyje

O štai važiuojant greitkeliu geri stabdžiai gal išgelbės ir gyvybes. Ten įprasta važiuoti labai greitai, tačiau kelyje visko gali nutikti. Važinėjant miškingomis vietovėmis, ant kelio gali iššokti stirna ar briedis, ir tuomet jūs jam nepaaiškinsite, kad pasitrauktumėte. Stabdyti teks akimirksniu, ir stabdžiai turės būti tikrai geri. Jeigu stabdyti nepavyks, kaip norite, tuomet pateksite į avariją. Dėl to kai tikrinamos padangos arba stabdžiai, dažnai atliekamas vadinamasis „briedžiotestas“, kada kelyje padedama kliūtis, dėl kurios reikia stabdyti taip pat greitai tarsi čia pat į kelią iššoktų gyvūnas, kurio jūs visai nenorėjote tame kelyje sutikti.

Pradedančiųjų vairuotojų saugumas

Jeigu tik pradėjote vairuoti, jums apskritai reikėtų turėti labai tvarkingą, gerą mašiną. Ten turėtų ne tik stabdžiai, bet ir visa važiuoklė veikti nepriekaištingai. Jeigu to nepadarysite, kaip reikiant gailėsitės. Tik pradėjus važinėti jūs dar nejausite gerai mašinos, dar nebūsite pakliuvę į ekstremalias situacijas. Gerą vairavimą sudaro gera mašina ir geras vairuotojas, o būtent jo statuso jūs dar neturėsite, kadangi būsite tik nepatyręs klevo lapas, tad važiuoklė turi veikti idealiai.

Palikite atsiliepimą