Kaip suplanuoti jaukias privačias vestuves

Kad jūsų jaukių vestuvių planavimas netaptų grandiozinės fiestos planavimu, iš anksto pasiruoškite, jog planuojate nedideles ir kuklias vestuves. Taip pat jums prireiks daug valios pastangų, kad atsilaikytumėte pagundoms bei spaudimui daryti didesnes vestuves. Tačiau, jeigu nusprendėte daryti jas labai mažas, vadinasi, ne be reikalo. Tikriausiai pinigus norite pataupyti kitiems dalykams. O gal apskritai laikotės nuomonės, kad žmonės Lietuvoje per daug stengiasi padaryti įspūdį vestuvėmis, o paskui galop gyvena skurde. Puiku yra žinoti, ko nori, ir laikytis tos nuomonės.

Nebijokite, kad įžeisite nepakviestus

Taigi, pirmiausia jums reikės susidurti su kitų žmonių nuomone. Jeigu ir planuosite kviesti tik kelis svečius, žinia apie jūsų vestuves nuvilnys plačiai per pasaulį lyg atominės bombos sprogimas. Kils pasipiktinimas tarp kaimynų, tetų ir dėdžių, bendradarbių ir bendramokslių, o taip pat visų tolimų pažįstamų, kurie jus į savo vestuves kvietė. Skambės tik viena klausimas – kodėl manęs nepakvietė? Taigi, gali būti, kad žmonės to klausinės, tačiau vėliau juk jūs su tuo, su kuo bendravote anksčiau, ir toliau bendrausite. Tad bendraudami ir pasakysite, kad rengėte labai mažas, privačias vestuves, tai buvo jūsų pasirinkimas. Tad nereikia bijoti, kad kažkas įsižeis. Jeigu tai jūsų dėmesio verti pažįstami ir artimieji, jie jus supras. Neleiskite kitiems vadovauti – tai jūs esate savo vestuvių šeimininkas ir jūs nusprendžiate, kiek turi būti žmonių, ir kas dar turi būti. Gal kai pradėsite planuoti, pamatysite kad vestuvių planavimas kažkodėl atrodo labai patrauklus kone visoms tetoms, dėdėms ir mamoms, gal geriausioms draugėms. Bet jeigu nenorite, kad kiti patarinėtų ir kištųsi į jūsų sprendimus, tai taip ir pasakysite, ir leisite parodyti, kad jūs esate savo sprendimų ir vestuvių šeimininkas.

Suskaičiuokite biudžetą

Kad ir koks mažas jūsų biudžetas numatytas būtų, jis yra įmanomas. Iš esmės, vestuvės netgi gali nieko nekainuoti – jeigu jūs tik susirašote. Tad kiek bepridėsite prie to „nieko“, tiek ir bus vestuvių biudžetas. Padarykite sąrašą ir pakvieskite tuos ir tiek svečių, kiek telpa į biudžetą. Pasilepinkite skaniausiu maistu, tačiau nebūtinai pirkite jį labai brangų ar su etikete „vestuvinis“. Koks skirtumas, ar tortas bus jūsų pačių iškeptas, ar už 200 eurų iš specialių kepėjų. Tegul tik jis būna skanus. Mėgaukitės vakarėliu – tai šventė, kurią jūs surengėte, kurios jūs norėjote, tai šventė jums.

Palikite atsiliepimą