Dėžutės kraustantis

Jeigu planuojate kraustytis į naują būstą, vertėtų rasti geriausią būdą transportuoti savo daiktus. Dažnu atveju tam labai tinka pakavimo dezutes. Jų galima užsisakyti įvairių dydžių, o vėliau su jomis daug patogiau persivežti ir persinešti visus daiktus. Tiesa pakavimas turėtų būti protingas ir sąmoningo planavimo pareikalaujantis reikalas, nes tuomet galėsite džiaugtis tikrai tvarkingai supakuotais ir sudėliotais daiktais.

Dūžtantys daiktai

Visų pirma, pakavimo dezutes turėtų būti naudojamos pakuojant itin greitai dūžtančius daiktus. Tokių tikrai pasitaikys nemažai, kai dėliosite visus turtus iš virtuvės. Pastebėsite, kad turite labai daug stiklinių, stiklainių ir taurių. Protinga dūžtančius dalykus dėlioti kartu su kokiais nors minkštais dalykais, pavyzdžiui, virtuviniais rankšluosčiais. Taip sukursite paminkštinimą, reikalingą jūsų daiktams, kad šie nesudužtų ir nesutrupėtų. Taip pat, jeigu juos apsuksite prieš tai popieriumi arba tarp jų pridėsite minėtųjų visokių minkštų servetėlių ar šluosčių, tuomet šie dūžtantys indai tapusavy ir neskimbčios kelionės metu. Beje, dūžtančių dalykų iš namų išnešti reikės į dėžutes ne tik iš virtuvės, bet ir iš kitų namų erdvių. Labai saugoti kraustantis reikėtų ir visokius veidrodžius, paveikslus, skulptūrėles.

Maisto produktai

Toliau mąstant apie būtent virtuvės švarą ir planavimą, galima būtų galvoti apie maisto produktų transportavimą. Vertėtų pirma nuvykti į butą, į kurį keliamasi, ir ten išvalyti šaldytuvą bei spinteles. Tuomet kraustantis maisto produktus sudėti į dėžes ir ant jų užrašyti, kur kas yra. Nuvykus į kitą butą iškart sudėti viską į vietas. Tuomet produktai nesuges, nepasimes, nepraras savo geros būklės.

Elektronika

Kaip vieni iš daugiausiai priežiūros ir atsargumo reikalaujantys perkraustomi daiktai yra elektronikos prietaisai. Jeigu turime stacionarų kompiuterį, visokius priedus, audio, video techniką – visa tai taip pat turėtume kraustyti labai atsargiai. Rekomenduojama elgtis taip, tarsi gabentume brangiausią siuntą. Tad elektronika turėtų būti gabenama taip pat dėžutėse. Verta skirti šiek tiek daugiau laiko ir pasistengti, kad nesusipainiotų kaip gyvatės visi laidai ir kabeliai. Kadangi šis dalykas tikrai numuša norą toliau tvarkytis, jeigu būna viskas labai supainiota.

Vienas atsiliepimas apie “Dėžutės kraustantis

Palikite atsiliepimą