Kaip aš tapau investuotoja

„Jeigu jums kažkas sako, investuokite su TeleTrade, gal ir verta įsiklausyti į tų žmonių žodžius“ – sako Džesika, kuri dabar yra sėkminga investuotoja. Ji sutiko pasidalinti savo sėkmės istorija ir kaip prisijaukino TeleTrade bei kitus reikšmingus investuotojų pasaulio dalykus.

Išsirinkau, kokia investuotoja būsiu

Džesika sako, kad pirmiausia ji išsirinko investavimo sritį. „Matydavau, kad žmonės imasi nekilnojamojo turto projektų, taip pat didelių verslų. Arba investuodavo į paskolas. Man norėjosi kažko, kas labiau aprėptų mano matematinius ir kitus mąstymo gebėjimus, ir ką galėčiau daryti neturėdama tokio didelio pradinio kapitalo. Taigi, pasirinkau investuoti valiutų rinkose. Pinigų pradžiai, aišku, reikėjo, bet, sakyčiau, pačiam mokymuisi“, – sako ji.

Apžvelgiau, kokių savybių man reikės

„Tuomet buvo dar vienas etapas, tarsi testas. Kad nepradėčiau be reikalo gaišti laiko ar mėtyti pinigų. Pradžioje reikėjo išsiaiškinti, ar aš išvis galėsiu tai daryti. Taigi, daug skaičiau ir mąsčiau apie tai. Bet ne pačią investuotojų medžiagą skaičiau, o tokią informaciją labiau apie pačius investuotojus. Kokie jie yra žmonės, kokie žmonės gali tapti investuotojais. Ir taip aš nutariau, kad tikrai tinku šiai profesijai, galiu laisvai būti viena iš jų. Man patiko, kad tam reikia kruopštumo, sėslumo, kartu plataus mąstymo, logikos, matematinių gebėjimo, strateginio planavimo ir bent nedidelio noro šiek tiek rizikuoti. Be to, žinojau, kad nereikia didelių investicijų ir didelės komandos“, – sako Džesika, prisimindama, kaip galutinai nusprendė tapti investuotoja.

Ėmiau mokytis investavimo

Moteris pasakoja, kad ėmė mokytis investavimo pamažu, tačiau ryžtingai. Ji nusprendė, kad tą ir darys, tačiau tą darys protingai ir laiku. Ji nemėtė iškart savo nuolatinio darbo, o mokydavosi po darbo. „Kai labai susikaupi, gali ir po darbo leisti kažkiek laiko sau pailsėti ir padaryti tą, ką tu nori daryti. Kartais tekdavo aukoti susitikimus su draugais, filmų žiūrėjimą ar net tėvų lankymą. Tačiau tai man buvo svarbu. Kai supratau, kad jau imu stovėti ir investavimo žemėje tvirčiau, išėjau iš nuolatinio darbo“, – prisimena ji.

Pradėjau investuoti praktikoje

Kaip sunkiausią dalyką Džesika prisimena paties investavimo pradžią praktikoje. „Tiesiog būdavo labai sunku tuo patikėti, kad dabar štai pradėsiu investuoti ir ilgai tą ir darysiu. Ir kad tie pinigai visada bus tokie nematomi, bet jaučiami. Taip, tai sunkiausia. Tu žaidi su pinigais tam tikra prasme. Tau ne blynas prisvyla, o pinigai sudega, jeigu ką ne taip padarai. Būdavo iš pradžių sunku su tuo susitaikyti“, – pamena dabar jau sėkminga investuotoja.

Palikite atsiliepimą