Dell nešiojami kompiuteriai jūsų kasdieniam naudojimui bei individualiam patogumui!

Technologijos šiame amžiuje tapo neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalimi, o ir patys žmonės tam nesipriešina. Patys neriasi į technologijų įvairovę ir džiaugiasi jų teikiamais malonumais. Ir vis dėlto, pagalvojus, kam gi priešintis šiam inovacijų kupinam amžiui, kai mūsų gyvenimai tapo nepalyginamai lengvesni ir komfortabilesni nei jie buvo dar visai, palyginus, neseniai. Žmonės būdami bet kur ir bet kada gali bendrauti, leisti laisvalaikį, sekti pasaulio naujienas. Argi visa tai ne nuostabu? Turbūt niekas ir nesiginčys, kad populiariausiai naudojami yra du prietaisai – tai telefonas ir nešiojami kompiuteriai. Turėdami šiuos du daiktus mes galime veikti kone viską ir visada. Tačiau bet kuriuo atveju, kompiuteris vis dar išlieka patogesniu ir pažangesniu prietaisu, kuriuo mes naudojamės. Telefono problema yra ta, kad jis yra palyginamai mažas, todėl kai kurias funkcijas yra sunku valdyti arba net neįmanoma, ko negalima pasakyti apie kompiuterius. Esant tokiai didelei paklausai, nenuostabu, kad gamintojų atsirado daugybę. Visi jie stengiasi pasidalinti rinką, pritraukti kuo daugiau klientūros, o visam šiam tikslui pasiekti yra pasitelkiamos įvairios marketingo bei technologijų strategijos. Vieni mėgina siūlyti žemą kainą, kiti aukštą kokybę, tačiau treti mėgina įsiterpti per viduriuką ir pasiūlyti optimalų variantą, kuris tenkintų kainos ir kokybės atžvilgiu. Būtent tokie yra Dell nešiojami kompiuteriai. Ši kompanija atsirado dar palyginti visai neseniai, nekiša daug pinigų į marketingą, todėl neturi garsiai paplitusio vardo. Tai jiems neleidžia užsikelti antkainio vien dėl savo vardo, tačiau juk būtina kažkaip pritraukti rinką. Būtent todėl jie pasirinko mažiau išlaidų reikalaujantį, tačiau kur kas patrauklesnį būda vartotojams: kainos ir kokybės suderinamumas. Dell kompiuteriai nėra patys pigiausi, tačiau jie nėra brangūs, o visas funkcijas atlieka puikiai.

Kalbant apie prekinį ženklą, Dell nešiojami kompiuteriai neturi užsitarnavę prestižinio vardo, kaip kitos puikiai žinomos kompanijos. Gaila, kad kai kurie žmonės nesupranta, jog visos funkcijos yra lygiai tokios pačios, tačiau moka kur kas didesnius pinigus vien dėl pasipūtimo ir kvailo mąstymo, jog tai jiems leis įsigyti kokybiškesnę prekę. Neapsigaukite, vien tai, kad prekinis ženklas yra girdimas visur ir turi užsitarnavęs tam tikrą vardą, nereiškia, kad šios įmonės prekės yra aukščiausios kokybės. Tai tik marketingo triukas, mėginant sudaryti tokį įspūdį. Dell nešiojami kompiuteriai nors ir neturi prestižinio vardo, tačiau jų produkcijos kokybę atspindi atsiliepimai.

Vienas atsiliepimas apie “Dell nešiojami kompiuteriai jūsų kasdieniam naudojimui bei individualiam patogumui!

  1. Kompiuteriai yra tiek priemonė. Dabar neatsiejama žmonių gyvenimo dalis yra įvarios programos, app’sai bei kitos inovatyvios informacinės technologijos. Norint pasilengvinti sau kasdienybę daugelis įmonių naudojasi verslo valdymo sistemomis. Geriausiais pavyzdys yra logistikos kompanijos, kurios į pagalbą pasitelkę užsakymų ir reisų valdymo programas gali efektyviau vykdyti savo veiklą, optimizuoti procesus ir taip pasiekti geriausių rezultatų.
    http://www.terralogistics.lt/funkcionalumas/uzsakymu-ir-reisu-valdymas.aspx

Palikite atsiliepimą