TIKS langai, durys ir teikiamos paslaugos

Pro langus žmogus žvelgia į pasaulį, todėl labai svarbu, kad jie būtų kokybiški, taip pat tvirti, nepraleidžiantys šalčio, puikiai sulaikantys šilumą ir neleidžiantys kauptis drėgmei. Renkantis langus, svarbu kreiptis į gerus specialistus. TIKS plastikinės durys ir langai be abejonės nustebins savo aukša kokybe ir puikiomis, ilgaamžiškumą garantuojančiomis savybėmis.

TIKS plastikiniai langai bei durys

Bendrovė TIKS savo veiklą vykdo jau daugiau nei dvidešimt metų. Per tuos metus, įmonės asortimentas ne tik išaugo, bet ir stipriai ištobulėjo. Bendrovės produkcija – plastikinės durys, lauko durys, plastikiniai langai, TIKS vidaus durys, TIKS balkono durys, stumdomos durys. Įmonė taip pat teikia balkono įstiklinimo paslaugas, teikia konsultacijas ryšio priemonėmis, bei atvykus pas klientą, taip pat atlieka gaminių techninių projektų paruošimus, langų ir durų matavimus, senų gaminių išmontavimus, taiko garantinį remontą, siūlo ekonomišką ir naudingą senų langų bei durų panaudojimo sprendimą. TIKS specialistai jus aptarnaus ir pogarantiniu laikotarpiu bei visada pasiūlys tinkamą sprendimą. Internetinėje įmonės svetainėje tikslangai.lt galite ne tik išsamiau susipažinti su siūloma produkcija ir paslaugomis, bet ir paskaityti atsiliepimų, pasikonsultuoti, sužinoti aktualios informacijos. Bendrovės atstovai čia palieka puikių patarimų, skelbia aktualias naujienas bei akcijas. Kiek plačiau pakalbėkime apie bendrovės pristatomą produkciją. TIKS plastikiniai langai buvo vieni pirmųjų tokių langų Lietuvoje. Bendrovė siūlo daugiau kaip dešimt langų tipų. Visi jei orientuoti į ilgaamžiškumą ir šiltą, šviesų bei saugų interjerą. Tikiems langams pagaminti pasitelkiamos aukščiausios technologijos, inovatyvūs įrenginiai. CE kokybės ženklu paženklinti langai užtikrins šilumą jūsų būstui, darbo patalpoms, biurui ar ofisui. Gaminant tokius langus vertinama daugybė aspektų, tokių kaip šviesos pralaidumo koeficientas, nustatantis, kiek procentaliai saulės šviesos praleidžia stiklas, taip pat sandarumas ir net rėmo dizainas, šilumos taupymas, didelis sandarumas vėjui bei įvairiems krituliams, triukšmo izoliacija, apsauga nuo stiklo rasojimo ir kitos savybės. Jeigu prieš dvidešimtmetį plastikiniai langai buvo siūlomi šik balti, tai šiandien siūlomi TIKS langai gali būti įvairiausių spalvų. Internetinėje svetainėje tikslangai.lt pateikiama didžiulė parduodamų langų spalvų paletė. STANDART spalvų paletę sudaro riešutmedžio, tamsaus ąžuolo, raudonmedžio, auksinio ąžuolo, antracito, nebraskos, Vermont, Meranti, Tiama, Berke rose. SPECIAL spalvų paletę sudaro kiek sodresnės – Creme, Vintage Oak, Oregon, Grau ir kitos spalvos. TIKS plastikinės durys taip pat siūlomos didelės įvairovės. Visų pirma, viena pagrindinių plastikinių durų savybių – ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra. Jeigu anksčiau plastikinės durys ir langai būdavo siūlomi tik vieno atspalvio ir dizaino, šiandien galima įsigyti ypač subtilių gaminių. Jos gaminamos tiek individualiems namams, tiek butams, tiek ofisams, tiek gamybinėms patalpoms. Galimi stumdomi variantai. Tokios durys dažnai pasirenkamos medicinos įstaigoms dėl savo puikių garso ir šilumos izoliacinių savybių. Taip pat didelis privalumas yra estetiška išvaizda, savotiškas sterilumo įspūdis, dėl kurio tokios durys dažnai naudojamos vaistinėse, parduotuvėse ir kitose vietose.

Geriausi atsiliepimai apie TIKS

Įsirenginėdami savo naują būstą Elena ir Vygintas nė nedvejojo, į kokius specialistus kreiptis dėl durų ir langų. Pora buvo apsisprendusi rinktis kokybišką plastiko produkciją. Labiausiai prie būsto išorinio fasado bei interjero tiko TIKS plastikiniai langai atitinkantys idealaus lango kategoriją, kitaip tariant, tokie langai, kurių energetinio efektyvumo klasė yra aukštesnė už kainą. Taip pat buvo pasirinktos TIKS plastikinės durys tiek į lauką, tiek į vidų, o balkone puikiai tiko stumdomos durys. Iš lauko pusės buvo pasirinti sodrūs rudi atspalviai, viduje rėmų spalvos išliko priderintos prie interjero. Pora liko ypač patenkinta rezultatu ir TIKS produkciją rekomenduoja visiems

Palikite atsiliepimą