Nekilnojamas turtas Vilniaus mieste: kaip išsirinkti iš visų pasiūlymų?

Nekilnojamasis turtas sostinėje džiugina itin plačia pasiūla. Iš kitos pusės, augantys NT vystytojų projektai apsunkina pasirinkimo galimybes – pirkėjas nori džiaugtis kokybiškais, funkcionaliais ir šiltais namais už priimtiną kainą, todėl atsiranda didesnė galimybė suklysti. Brokeriai teigia, kad nekilnojamas turtas Vilniaus mieste gali atitikti išrankiausiųjų klientų lūkesčius, svarbiausia – neskubėti priimant sprendimą ir racionaliai apsvarstyti visas galimybes.

Apsibrėžkite aiškius kriterijus

Visų pirma, ieškodami svajonių namų, turite susidėlioti aiškius kriterijus. Nėra universalaus būsto, atitinkančio kiekvieno gyventojo poreikius, todėl turite nuspręsti, kas aktualiausia jums. Žinoma, paprastai daugelis pirkėjų orientuojasi į optimalią NT kainą, gyvenimo komfortą, saugumą ir statybos kokybę, tačiau skiriasi prioritetinė kriterijų svarba, be to, kiekviena grupė gali būti skirstoma į mažesnius pogrupius. Pvz., jei nekilnojamojo turto kaina jums nėra labai aktuali, tačiau didžiausią dėmesį skiriate gyvenimo komfortui ir patogumui, turite aiškiai apsibrėžti, ką vadinate patogumu – galbūt šiuo atveju jums aktualiausias gyvenamasis mikrorajonas? O gal kambarių išplanavimas? Pro langą matomas vaizdas?

Bendraukite su NT brokeriais

Auganti nekilnojamojo turto pasiūla reikalauja gana daug paieškų laiko. Be to, kad galėtumėte racionaliai įvertinti projekto kainos ir kokybės santykį, privalote turėti bent bazinių žinių apie nekilnojamojo turto rinką Lietuvoje. Jei minėtiesiems darbams neturite pakankamai laiko, siūlome bendrauti su profesionaliais NT brokeriais, kurie atrinks konkrečiai jums aktualius pasiūlymus – taip svajonių namų paieška užims mažiau laiko ir, tikėtina, kad namus nusipirksite kur kas greičiau.

Domėkitės NT rinkos naujienomis

Priimti objektyvų sprendimą padės ir dėmesys naujiesiems NT projektams. Ilgą laiką apie naują būstą buvo galima sužinoti vien tik iš reklaminių skelbimų, o pageidaujantys realaus būsto vaizdo turėdavo vykti į parduodamus namus. Šiandien viskas kur kas paprasčiau – naujuosius NT projektus galite peržiūrėti internetinėse vystytojų svetainėse – čia pateikiamos eksterjero ir interjero iliustracijos, nurodomi gyvenamųjų namų privalumai, pabrėžiamos projektų skirtybės. Pvz., rinkitės butą Ambercity projekte ir mėgaukitės visais gyvenimo mieste privalumais – patogus susisiekimas su miestu, jauki kaimynystė, vidinis kiemas su poilsio zonomis, išskirtinis dėmesys vaikų žaidimo aikštelėms, patogios automobilių stovėjimo vietos atitinka tiek jaunų šeimų, tiek vyresnių pirkėjų poreikius.

Palikite atsiliepimą