Naujas butas senamiestyje: kodėl verta pagalvoti apie tokį sprendimą?

SenamiestisJei nusprendžiama įsigyti butą, dažnu klausimu tampa tai, kokią galimybę vertėtų pasirinkti – būstą senos ar naujos statybos name. Pastarasis pasirinkimas šiuo metu sulaukia tikrai nemažo susidomėjimo, o tuomet, kada svarstoma, kokioje vietovėje įkurtą būstą vertėtų įsigyti, naujas butas senamiestyje tikrai sulaukia nemažai pasvarstymų. Tokia pasirinkimo galimybė turi ne taip ir maži privalumų, taigi, kodėl verta pagalvoti apie būtent šį sprendimą?

Butas patogiausioje Vilniaus dalyje

Iš senamiesčio labai paprasta patekti į kitas miesto dalis, tad toks pasirinkimas gali būti iš tiesų palankiu. Net ir tuomet, jei esate pratę vaikščioti pėsčiomis ar važinėti dviračiu, įvairius objektus galėsite pasiekti be jokio vargo. Nieko nuostabaus, kad į senamiestį autobusai ir troleibusai atvyksta iš įvairių Vilniaus mikrorajonų, todėl tuomet, jei teks nuvykti į kitas miesto dalis, tą galėsite padaryti be jokių keblumų.

Modernūs butai

Nors senamiestis neretai asocijuojasi su senais namais, tačiau šiandien taip pat turime galimybę rinktis būstą naujos statybos kvartale, kuriame įrengti butai yra itin modernūs ir atitinkantys šiuolaikinio žmogaus poreikius. Tuo atveju, jei būtų nuspręsta pasirinkti butą senos statybos name, gali tekti atlikti išplanavimo pakeitimus, kurie ne tik užtruktų, bet taip pat kainuotų nemažus pinigus. Jei bus pasirenkamas naujas butas senamiestyje, galite net neabejoti, kad viso to tikrai bus išvengta.

Kvartalas džiugina žaluma

Naujų butų kvartalai yra įrengiami taip, kad gyventojų neslėgtų miesto pilkuma, tad tuomet, jei nuspręsite rinktis naują butą senamiestyje, galite net neabejoti, kad čia tikrai netrūks parkų ir žalumos. Rūpinamasi visų būsimų gyventojų poreikiais, todėl kvartalai yra pritaikomi ir tėvams su mažais vaikais, ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Mažesnės būsto išlaikymo kainos

Renkantis būstą gana dažnai svarbiu klausimu tampa ir tai, kiek kainuos būsto išlaikymas. Visada siekiama, kad tai kainuotų kiek įmanoma pigiau, tad naujas butas senamiestyje jūsų tikrai nenuvils. Galite būti užtikrinti, kad namuose jus džiugins optimali oro temperatūra, o šildymo kaina bus gerokai mažesnė nei senos statybos namuose.

Palikite atsiliepimą