Ko imtis, kad nereikėtų skirtis?

Skyrybos interneteJeigu skyrybos internete vis dažniau atsiduria jūsų paieškos laukelyje, vis ieškote advokatų, žiūrite, kiek tai kainuoja, skaitote kitų išsiskyrusių žmonių patirtis, gali būti, kad santuoka tikrai braška. Išsiskirti ir viską pradėti naujai – labai sunkus procesas. Jeigu jo imsitės, būtinai jums bus reikalinga ir skyrybos internete, ir profesionalūs teisininkai, ir daug įvairių kitų padėjėjų, kurie galėtų padėti, reikės gal ir psichologų. Tačiau prieš žengiant šį svarbų žingsnį ir pradedant skirtis, dar reikėtų pagalvoti, kaip santuoką išsaugoti. Krizės irgi yra įprasta santuokos dinamika, jų pasitaiko, ir daug kas iš jų išeina tik dar labiau sustiprėję. Tad jeigu tai pirmoji krizė, dar pagalvokite, ką galite padaryti, kad skirtis nereikėtų.

Įsiklausykite į savo poreikius – ar tikrai jie nepatenkinti dėl šeimos saitų?

Kartais gali atrodyti, kad tik skyrybos internetu padės išspręsti kažkokias sunkias problemas. Atrodo, kad jūsų poreikiai nuslopinti, jie negali būti patenkinti šeimoje. Tačiau pagalvokite, ar jie tikrai prioritetiniai. Ne visi mūsų poreikiai gali būti patenkinami vienu metu. Visada yra balansas kaip ant svarstyklių – arba viena, arba kita, visko turėti negali. Taip pat pagalvokite, ar nereikalaujate iš partnerio to, ko iš tiesų norite iš savęs? Daug problemų kyla tada, kai savo lūkesčius sau perkeliame partneriui ar partnerei. Gal tiesiog reikia žmogui leisti būti savimi? O sau patiems – keistis?

Gal čia tik finansinė problemą ir ją reikia spręsti kitaip?

Kartais skyrybos internetu atrodo vienintelė išeitis, kai žmonės užplaukia ant finansinės seklumos. Tą sunku atpažinti, iš kur tie barniai ir konfliktai. Bet kartais visi jie atsiranda dėl to, kad darosi sunku priimti gerus sprendimus, darosi sunku taupyti, imate vienas kitą spausti ir pan. Tad gal iš tikro tereikia paieškoti kito pragyvenimo šaltinio.

Apsilankykite pas šeimų terapeutą

Apsilankykite pas intymių santykių specialistus, pas psichologus. Skaitykite saviugdos knygas, kalbančias apie porų santykius. Tokia pagalba gali bent jau padėti suvokti tikrąsias problemų šaknis. O tuomet bus ir aišku, ar tikrai reikia skirtis.

Įvertinkite, kokia žala bus padaroma vaikams

Supraskite, kad ir kita santuoka būtų panaši, ir turbūt visi santykiai yra panašūs. Ar dabartinis susižavėjimas kitu žmogumi, kuris irgi vėliau baigsis taip pat, vertas to, ką teks dėl skyrybų išgyventi vaikams? Ar jums patiems tai tikrai bus protingas ėjimas? Pagalvokite ir apie tai.

Vienas atsiliepimas apie “Ko imtis, kad nereikėtų skirtis?

Palikite atsiliepimą