Kaip gauti nuolaidą automobilio nuomai Vilniuje?

Kaip žinia, automobilių nuoma Vilniuje ir brangi nuoma nebūtinai atspindės tai, ar paslauga kokybiška, ar išnuomotas automobilis tikrai geras. Dažnai tas kainos skirtumas atsiras vien dėl įvairių akcijų ir kitokio tipo nuomos paslaugų specifikos skirtumų. Tad jūs tikrai galite gauti pigų ir gerą nuomos pasiūlymą, tereikia protingai pasinaudoti situacija. Ką daryti, kad gautumėte pigią automobilio nuomą?

Ieškoti geriausio nuomotojo

Nuomos paslaugosVienas iš svarbiausių žingsnių, kuriuos reikėtų žengti, kad būtų pigi automobiliu nuoma Vilniuje, tai teisingas ieškojimas geriausio numotojo. Tai reiškia, kad turėtumėte apsvarstyti, kas gi iš tiesų geriausiai galėtų išnuomoti automobilį. Internete nuomos svetainių rasite daug. Jūsų užduotis – išsirinkti geriausią. Nepasitikėti pačia pirma reklama, kurią siūlys internetas, o atlikti pakankamai gerą tyrimą ir paieškoti, kas galėtų tikti, palyginti skirtingas nuomos vietas, ką jos siūlo. Tuomet jau priartėsite prie šanso išsirinkti tikrai pigesnį nuomotoją. Daug automobilių nuomos vietų neskelbia svetainėje savo nuomos kainų. Tad jums reikėtų jų užklausti individualiai, prašyti, kad suformuluotų pasiūlymus.

Ieškoti nuolaidų pasiūlymų

Apsilankę kad ir "turbonuoma" automobilių nuomotojų puslapyje, išvysite sąlygas, kuomet yra teikiamos nuolaidos. Nuolaidų sistemas kiekvienas nuomotojas siūlo savarankiškai, o gali jų ir išvis nebūti. Jums visuomet naudinga ieškoti tokių auto nuomotojų, kurie gali pasiūlyti geras nuolaidas. Pavyzdžiui, štai minėtoji turbonuoma siūlo nuolaidas tam tikrų kortelių turėtojams. Degalinėse suteikiamos nuolaidos su kortelėmis: Statoil, Lukoil, Nestle Oil, Eco. Verta ir prenumeruoti nuomotojų puslapių naujienas, galbūt sužinosite apie tam tikru metu vykdomą kokią nors specialią akciją – nuolaidą.

Planuoti iš anksto

Kuo ilgiau atidėliosite visus klausimus, tuo labiau viskas pabrangs. Kad ir kokia proga reikėtų nuomotis automobilį, suprantama, tai mažiau kainuos, kai rinksitės iš anksto. Būsite pirmieji, gausite geresnę kainą, viskas vyks taip, kaip norėsite. Tad planavimas iš anksto yra tikrai vertingas dalykas.

Nuomotis ne švenčių dienomis

Kitas pasiūlymas, jeigu jūsų datos yra lanksčios: automobilį nuomotis ne piko metu. Piko metas tokioms paslaugoms paprastai yra savaitgalis, na o jūs galite tai išsinuomoti kitu metu ir džiaugtis kokybiška paslauga pigiau. Gal planuojate kažkokį tik pasivažinėjimą, o gal kažką kito smagaus, tačiau šiais atvejais jums tikrai būtų patogu išsinuomoti automobilį antradienį, trečiadienį – vidurį savaitės. Tuomet automobilio nuoma bus pigi. Nuomotis ilgesniam laikui irgi apsimoka, jeigu svarstote kelias dienas per savaitę ar tiesiog ištisam ilgesniam terminui.

Palikite atsiliepimą