Iškylos autobusu planavimas

Vasara – geras laikas planuoti keliones ir iškylas autobusu po gražias vietas. Tokios firmos kaip https://www.nlbus.lt/lt/autobusu-nuoma/ gali pasiūlyti rinktis iš labiausiai jūsų poreikių atitinkančių transporto priemonių, autobusų. Ar tai būtų darbo kolektyvas, ar vestuvių svečiai, ar draugų kompanija, ar vaikų grupė – keliauti su autobusu smagu, kai jis patogus, ir kai iškyla suplanuota protingai. Keletas patarimų padės jūsų iškylą paversti tikrai smagiu nutikimu.

Pasirinkite tinkamą autobusą ir vairuotoją

AutobusaiPavyzdžiui, https://www.nlbus.lt/lt/autobusu-nuoma-kaune pasižiūrėkite, kokios autobusų nuomos kainos. Rinkitės autobusą, kuris ne tik tilptų į jūsų numatytą biudžetą, bet ir kuris užtikrintų komfortą. Jeigu kelionė nuomotu autobusu užtruks bent kelias valandas – žiūrėkite, kad autobuse būtinai būtų tualetas, patogios kėdės. Jeigu keliausite vasarą, šiltuoju metų laiku, įsitikinkite, kad puikiai veiktų kondicionieriai. Apskritai, jeigu keliaus pasiturintys aukštosios klasės žmonės, tuomet turėtumėte ruoštis tam, kad autobusas taip pat bus prabangesnis ir gražus, naujas.

Galvokite, ar patys vairuosite, ar šiek tiek primokėsite ir samdysite vairuotoją, tuomet patys galėsite būti visiškai atsipalaidavę.

Planuokite maršrutą remiantis turizmo informacija

Gal kai kuriuos maršrutus jums pasiūlys ir pati autobusų nuoma, bet šiaip jau čia bus ne jų uždavinys. Jeigu norite keliauti Žemaitijoje, Dzūkijoje, Aukštaitijoje ar kitur – tiesiog apsilankykite šių regionų turizmo centrų bei nacionalinių parkų interneto svetainėse. Ten tikrai rasite naudingos informacijos, jau pasiūlytų maršrutų. Juose rasite ir patarimų dėl gidų, aprangos, informacijos dėl rezervacijų, įleidimo į parkus ir pan.

Apsvarstykite dėl gido. Kai kas galbūt nori keliauti kuo labiau savarankiškai ir jokio gido turėti nenori. Kiti galbūt galvoja apie tai, kad kelionės metu reikėtų kuo daugiau sužinoti unikalių žinių – tokiu atveju, gidas labai pravers ir netgi bus būtinas. Visgi stenkitės išlaikyti balansą. Kartais gidas turėtų būti, kartais geriau vietas prašokti greičiau, savarankiškai pasigrožint be gido.

Planuokite iškylos maistą

Viena smagesnių planavimo eilių – planuoti maistą iškylai. Ar norėtumėte, kad visi sustotų kokioje nors pakelės užeigoje ir ten pavalgytų? Tuomet kelionės dalyviams vertėtų įsidėti pinigų, o organizatoriams – iš anksto užsakyti šventinį stalą numatytoje užeigoje. Dar smagiau – gražiu oru pasiimti keletą pintinių su skaniu maistu ir visiems pasivaišinti unikaliomis vaišėmis, kurios tikrai patiktų kiekvienam, keliaujančiam šioje ekskursijoje. Labai maloni staigmena – kiekvienam dalyviui "šeimyniškai" supakuota dėžutė su sumuštiniu, saldumynu ir kokiu nors dar vienu skanėstu. Suvalgysite gamtoje arba pačiame autobuse.

Palikite atsiliepimą