Geriausi kompiuteriai dizaineriams

Geras grafikos dizaineris ir be didelių patariamųjų straipsnių žinos, kokie kompiuteriai atsiduria jo kitų metų svajonių sąraše. Tačiau pradedančiajam reikia pasirinkti, ir tada verta naudotis apžvalgomis. Šiandien – kelios kompiuterių apžvalgos, pasakojančios apie kompiuterius, kurie itin gerai tiktų būtent grafikos dizaineriams.

Kaip išsirinkti

Visgi, reikėtų nubrėžti ir bendruosius kriterijus, pagal kuriuos kompiuteriai galėtų būti išsirenkami tikrai gerokai lengviau. Vienas iš paprastų aiškių kriterijų – išmanyti savo lauką kuo tiksliau. Net ir grafikos dizaineriai su tuo pačiu kompiuteriu gali daryti visai skirtingus dalykus. Todėl labai svarbu žinoti savo lauką – ar tu kuri dizainą svetainėms, ar video žaidimams, ar darai 3D maketus. Tai padės apsispręsti. Taip pat renkantis kompiuterį reikėtų rinktis kuo didesnės atminties kompiuterį. RAM turėtų būti bent 4G, ir geriau, kad daugiau. Grafikos dizaineriui neabejotinai bus svarbu, kad kompiuteris turėtų tikrai gerą vaizdo plokštę, nes prasta vaizdo raiška netgi neleis elementariai sukurti produkto, kurį kuria dizaineris. Jo kompiuteris rodys vienas spalvas, o pas žmones su geresniais kompiuteriais, matysis ir nauji pustoniai. Žinoma, reikėtų rinktis ir su geru procesoriumi – rekomenduojama bent 5 branduolių procesorius. Vaizdo (monitoriaus) įstrižainė gal ir neturėtų būti esminis faktorius, tačiau reikia pripažinti, kad jis tikrai visgi labai svarbus, ir jeigu negalite įsigyti kompiuterio su pageidaujamu monitoriumi, tai jį galima nusipikrti ir pajungti atskirai.

Lenovo Flex 4

Pastaruoju metu Lenovo kompiuterių gamintojai pasiūlo vis geresnius, mažus, lanksčius ir tikrai nepatogiuskompiuterius. Net ir šis tekstas, išduosiu paslaptį, rašomas su labai patogiu nedideliu Lenovo Carbon X1 kompiuteriu. Visgi, grafikos dizaineriams reikėtų rinktis naujesnį kompiuterį, kuris gali lankstytis į visas puses, todėl jis nebėra jau tik nešiojamasis kompiuteris, jis tampa kai kuo daugiau. Reikia paminėti, kad jis turi planšetinį ekraną, kurį galima valdyti tiek pirštais, tiek specialiu elektroniniu rašikliu.

Dell XP su liečiamuoju ekranu

Tai – dar vienas naujos kartos lankstus, plonas, dailus ir stilingas laptopas, puikiai patenkinantis grafikos dizainerių poreikius. Iš tiesų vien ta nuostabi galimybė naudoti liečiamuosius ekranus ir kartu kaip normalius ekranus, grafikos dizaineriams yra nepaprastas darbo palengvinimas. Juk kas tik nenori dirbti su savo planšete piešimui taip pat, kaip dirbtų ir su ekranu, ir atvirkščiai. Dizaineris gali piešti tiesiog ant ekrano, ir tai palieka skaitmenines žymes. Tokia technologija turėtų patikti visiems su grafika dirbantiems žmonėms.

Palikite atsiliepimą