Biuro šventės: kokios jos būna ir kaip joms pasiruošti

Jeigu didelę įmonę domina patalpos nuomai Kaune būtent biurui, tuomet ten kažkuriuo metu ims rinktis nemažai darbuotojų. Taip sakant – kolektyvas. Darbovietė yra ne tik pastatas ar patalpos, bet bendruomenė. Taip kaip ir bažnyčia – ne pastatas, o bendruomenė. Tad biuras organizuos ne tik darbą, bet ir pramogas. Kokias šventes galbūt teks biuro bendruomenei švęsti tame darbo pastate?

Bendradarbių gimtadieniai

KaunasAišku, kartais reikės švęsti bendradarbių gimtadienius. Tai visiškai įprasta, nors ir nuobodu. Kiekviena įmonė turi savo skirtingus ritualus, kaip biure atšvenčiamas gimtadienis. Vieni turi nemažai visokių sveikinimo papročių, daro staigmenas. Kiti per pietus vaišina tortu. Treti po darbo verčia visus dar valandėlę pasėdėti su gėrimais ir smagiai praleisti laiką. Tačiau vis dėlto, ir tokie gimtadieniai ne visiems patinka. Tad būnant tos bendruomenės dalimi reikia turėti savo pažiūras, jas vertinti ir žinoti, kad visada galite pasakyti ne ir tiesiog nebūtinai dalyvauti nesibaigiančiame gimtadienių maratone.

Įmonės gimtadieniai

Bus ir kita biuro gimtadienių pakraipa – tai įmonės gimtadienis. Nuo šito taip lengvai neišsisuksite kaip nuo bendradarbių gimtadienio. Čia jau bus paruoštos visiems "linksmosios" nominacijos, kurios arba bandys pagerbti, arba nesmagiai įspirti į užpakalį. Ir visa tai bus dalykai, kurie vyks privalomai. Čia bus kalbos, diagramos ir lentelės su pasiekimais ir pan. Tačiau įmonės gimtadieniai ne dažni, todėl juose sudalyvauti ne problema. Aišku, gal jūs net ir būsite ne tik dalyvis, bet ir to gimtadienio organizatorius. O gal šventė vyks net ne biure, o kažkur kitur, šventei labiau pritaikytoje vietoje.

Šventės, susijusios su sėkmingais darbais

Kartais trumpam taurės pakėlimui vadai jus pakvies per progas, kada kompanija gaus gerus užsakymus, sudarys partnerystes ar sėkmingai pabaigs kažkokius darbus. Tai bus oficialūs ir labai trumpi renginiai, kuriuose paprasti biuro darbuotojai gal net nieko nepajus, ypač jeigu patys dar niekaip išvis neprisidėjo prie švenčiamo projekto sėkmės.

Kalėdos, Helovinas, Velykos ir kt.

Paprastos žmogiškos šventės, kuriomis užsikrečia visas miestas, bus minimos ir biure. Kaukės, raudonos kepurėlės, eglutės, moliūgai, margučiai ir visa kita… Tai atributika, kuri galbūt papuoš biurą ar darbuotojus. Gal visi gausite nedideles dovanėles. Moters diena – vis sudėtingiau švenčiama įprasta šventė, nes kyla daug klausimų, ar galima, ar derėtų, ar nederėtų sveikinti moteris. Ir kaip tą padaryti, kad nebūtų jokios neigiamos koreliacijos su dabartiniais lyčių lygybės klausimais.

Vienas atsiliepimas apie “Biuro šventės: kokios jos būna ir kaip joms pasiruošti

  1. Na nežinau, visi nori būt pasveikinti per gimtadienius, tad nemanau, jei būtų labai smagu kad kažkas užprotestuotų. Tikrai norisi, jog per savo gimtadienį tau ne tik artimieji, bet ir kolegos skirtų dėmesį, būtų tradiciškai gimtadienio žvakutės ir tortas bei kažkokia staigmena.

Palikite atsiliepimą