Apie SEO optimizavimą

Jeigu norite, kad jūsų svetainę gerai indeksuotų Google, jums bus reikalingi ir SEO tekstai pačioje svetainėje, ir jos išorėje, ir tinkami domenai (tarkime, iš platformos domenai123.lt), ir nuolatinio svetainės turinio puoselėjimo.

Raktažodžių svarba

Ką jau ką, o raktažodžius parinkti tikrai reikia mokėti. Kitaip SEO optimizavimas neišdegs. Raktažodžiai yra tarsi tie stiprieji siūlai, laikantys visą audinį, jeigu juos ištrauksi, viskas išsileis. Kaip juos sužinoti? Jeigu dar neturite praktikos ir per ją išlavintos intuicijos, tai pirmiausiai raktažodžius galėsite sugalvoti ar sužinoti naudodamiesi Goolge Trends, kur bus gana aiškiai atvaizduota, kokie žodžiai labiausiai domina žmones tam tikru metu. Bet tai dar ne viskas. Taip pat jūs turite ir patys mąstyti, kokius raktažodžius galbūt žmonės veda į paieškos sistemas, kai nori pirkti tą produktą, kurį jūs pardavinėjate. Gal tai „pigūs telefonai“, o gal „gražios suknelės“. Raktažodžius, jeigu jie negadina jūsų reprezentacijos, galite įterpti ir į domeną, ir į jūsų patį interneto svetainės turinį, ir į išorinius tekstus, skirtus optimizavimui. Taip pat turite pagalvoti apie tai, kaip padaryti, kad internete tie jūsų dalykai kažkam būtų įdomūs. Neužteks vien tik į savo svetainę privaryti niekam neįdomių straipsnių su raktažodžiais. Reikės taip padirbėti, kad jie bent kažkam būtų įdomūs.

Nuolatinis veiksmas

Aišku, negali tikėtis, kad kartą pajudinus pirštą, rezultatai visada išliks viršuje. Jeigu įdėjote darbo, pastangų tam, kad jūsų svetainė būtų aukštai iškelta, tai turėsite pasistengti ir tą poziciją išlaikyti. Teks dažnai atnaujinti, gal papildyti ir pakeisti turinį, teks visą laiką stengtis palaikyti gyvybę. Jos nesant, negalite padaryti nieko, kas aplenktų kitus, kurie yra gyvi ir tikrai daug labiau pastebimi.

Kiti akcentai

Šiais laikais jau vien tik raktažodžiais kelio į dangų nenutiesi. Dar reikia turėti ir svetainę, kurią gerai nuskaitytų mobilieji įrenginiai, nes tai taip pat lemia jos reitingavimą paieškos sistemose. Be to, turite pamąstyti ir apie kitus kokybės kriterijus. Iš esmės, vien dirbtiniu SEO visko nesukursite. Turite taip pat galvoti ir apie kitokius SEO dalykus. Svarbiausia, tai kurti tikrai gerą produkciją ir gerą turinį, kuris kažkam rūpėtų. Tada gal net ir tikroje žiniasklaidoje atsirastų atsiliepimų apie jus, o su tais atsiliepimais taip pat pamatytumėte ir daugiau naudos jums patiems. Taigi, su šiais akcentais ir turėtumėte eiti į priekį.

Palikite atsiliepimą