Gyvenimas po pilvo plastikos operacijos

Kai Monikai buvo atlikta pilvo plastika (apie tokias procedūras galima paskaityti čia: www.plastikoschirurgai.lt/pilvo-sienos-plastika), jos būklė buvo visai kitokia nei prieš operaciją. Tačiau sveikimas ir gijimas vyko greitai, todėl nereikėjo ilgai laukti, kol sveikata pagerėjo. Dalijamės jos pasakojimu.

Pirma diena

Narkozė man buvo suteikta pirmą kartą, todėl nežinojau, kad iš jos bus taip sunku prabusti. Kaip tomis blogomis naktimis, kai sapnuoji baisų sapną ir negali prabusti. Aišku, kai jau išsibudinau, vis tiek visą dieną buvau apsimiegojusi. Skausmą pilvo srityje jaučiau, bet ne tokį ir didelį. Atvirai pasakius, yra tekę ir didesnių iškęsti per savo moteriškas dienas. Tačiau pajudėti net nesinorėjo – atrodė, kad pilvas ten bet kada gali išeiti iš siūlių. Pirmą dieną apžiūrėjo gydytojai, šiek tiek pamiegojau ir viskas taip ir baigėsi, vėl atėjo naktis ir miegojau toliau.

Antra diena

Antrą dieną jau savarankiškai ėjau į tualetą, nors ir labai skausmingai. Gal ne kiek skausmingai, kiek su didele baime. Supratau, kad pilvo plastika atlikta tikrai subtiliai, paliekant kuo mažiau randų, tačiau vis tiek būdavo silpna vien pagalvojus, kad kažkas pjaustė pilvą.

Po savaitės

Skaityti toliau